ברוכים הבאים לאקו-פארק אפולוניהשלום לכולם אני שוף השעיר המצוי ממשפחת הינשופיים ואני העוף הדורס הקטן ביותר בארץ הגובה שלי הוא לא יותר מ 20 ס"מ אני ובת זוגתי שעירה או בקיצור עירה מקננים בתוך גזע עץ כאן באפולוניה אני מזמין אנשים בעלי עין חדה לאתגר את עצמם ולנסות לאתר אותנו... אבל רק בערב ביום אנחנו מתחבאים עמוק בעלוות העץ וישנים ואין צ'אנס שתמצאו אותנו בלילות, בדרך כלל בין השעות 19:30 עד 23:00, תוכלו לשמוע את קריאתי החזקה. יש הטוענים שהיא נשמעת כמו משאית שנוסעת אחורה, קצת אירוני בהתחשב בכך שאני בין העופות הדורסים הקטנים ביותר בארץ הקריאה שלי משמשת סימן אזהרה לזכרים אחרים כדי שלא יתקרבו לשטח המחייה שלי וגם כדי להרשים את זוגתי עירה. ייתכן שבזכות קולי יהיה לכם קל יותר לאתר אותי, אך זה יהיה עדיין מאד קשה הנוצות הרבות והצפופות שלי דומות בצבע ובמרקם שלהן לעץ עליו אני עומד ונראות כמו שיערות מכאן שמי - שעיר ולכן אני נחשב לאלוף בהסוואה יש לנו תפקיד חשוב מאוד בהדברת מזיקים מה שאתם מכנים הדברה ביולוגית מלבד ציפורים, אנחנו אוכלים גם מכרסמים קטנים, זוחלים, חרקים ופרוקי רגליים יש מספר דברים שמאוד פוגעים בנו וביניהם כריתת עצים ושינוי ייעודם של אזורים טבעיים וחקלאיים למטרות בנייה אז בבקשה ממכם אל תהרסו את אפולוניה אוהבים שוף ושעירה ☺ |
Skill Oneשופי הצעיר
|
Skill Twoאני ובת זוגי שתחיה
|
Skill Threeלילה לבן
|