חוגלה
|
ברוכים הבאים לאקו-פארק אפולוניה! שלום לכם כמה נחמד שבאתם לבקר ! אותי , אני החוגלה אתם יכולים לקרוא לי גם .חוגלת הסלעים ייתכן וראיתם אותי בעבר במקומות רבים בארץ מהחרמון ועד לנגב. אני מעדיפה לחיות בנופים הרריים ופתוחים אך גם באזורים סלעיים ושדות בור עם צמחייה לא גבוהה ? רואים כמה יפה ומקושטת אני קל לזהות אותי בגלל גופי המוצק והעגלגל צבע גבי אפור-תכול מגוון בחום צבע הבטן שלי חום-אדמדם. על כנפיי קווים שחורים גרוני מעוטר בכתם דמוי סינר בצבע לבן-קרם מוקף במסגרת שחורה. המקור והרגליים שלי אדומים . בקיצור אני יפיפייה וצנועה אל תחשבו שאני לא יכולה לעוף... אני אמנם מעדיפה לרוץ על האדמה אך אם תרדפו אחרי תראו באיזו .מהירות אני ממריאה .כשאני רעבה אני מלקטת את מזוני על הקרקע אוהבת מאד זרעים, פקעות ובצלים של צמחים ונבטים אך גם חרקים ותולעים תמצאו אותי מסתובבת כאן בעיקר בשעות הבוקר והערב , בשעות החמות אני נחה בצל .בין ענפי שיחים ועצים באביב, כשמגיע הזמן להקים משפחה, אני חופרת גומה בקרקע בין קוצים או מתחת לשיחים צפופים בגומה אטיל בין 6-15 ביצים ואדגור עליהן במשך כ- 24 יום אני מקווה שטורף לא ימצא את הקן שלי... זה עלול לקרות ולהיות מאד עצוב בעבר צדו אותי אך למזלי כיום זה אסור אני רצה לטפל בגוזליי החמודים .אז להתראות וניפגש בשדה |
Skill Oneמשפחה מרובת ילדים
|
Skill Twoבתפילת שחרית
|
Skill Threeאוהבים לנצח
|