שַׁלְדָּג לְבֶן־חָזֶה
|
ברוכים הבאים לאקו-פארק אפולוניה !!!! שלום אני שלדי ! השם שלי הוא שלדג ולא , אני לא דג אני סוג של ציפור הייתי מציע לך לבוא לקן שלי אך אני חושש שלא יהיה לך דרך להיכנס אני חי במחילה עמוקה בגדה תלולה שליד נחל או בגזע עץ חלול מה שכן אם תטייל בפארק או ליד מקור מים בסביבה .תוכל למצוא אותי שם המזון שלי מגוון אני אוהב רכיכות, חרקים, לטאות, דו-חיים, דגים .נחשים ואפילו ציפורים ומכרסמים קטנים האם ידעת שאת הטרף שלכדתי, אני נושא במקור שלי לעבר "שולחן-אכילה", בצורת ענף של עץ או אבן, ושם אני בולע בהנאה את הטרף שלי בשלמותו חלק מבני המשפחה שלי אוכלים רק דגים שאותם הם שולים מהמים לאחר זינוק וצלילה .זו הסיבה שהמשפחה שלנו קרויה של-דגיים ?דרך אגב, האם ידעתם שיש עליי סיפור מעניין שמי הלועזי הוא אלסיון מקור השם הוא במיתולוגיה היוונית על פי האגדה , קיאקס , המלך של תסליה טבע בסערה בים ואלסיון אשתו האוהבת השליכה את עצמה למים הסוערים בעקבותיו ? נכון שזה עצוב ! אבל אל דאגה יש המשך האלים הפגינו חמלה כלפי אלסיון הם הצמיחו לה כנפיים והיא יצאה מהמים כציפור כמוני ומכאן שמי בלטינית - אלסיון אורכי מקצה זנב עד קדקוד כ-30 סנטימטרים גופי קצר ונוצות גבי וכנפי מבריקות בגווני כחול, ירוק, טורקיז , ראשי חום ובטני חומים ועל החזה שלי כתם לבן גדול שהעניק לי את שמי הייחודי - שלדג לבן חזה אני והנקבה שלי זהים במראה החיצוני ראשנו גדול, מקורנו מחודד ואדום על-פי רוב, קולנו צורמני ורגלינו די חלשות הן מותאמות לאחיזה בלבד ולא להליכה ! הצבעים שלנו דיי בולטים .תוכלו למצוא ולזהות אותנו דיי בקלות !מקווה שנוכל להיפגש פנים אל פנים אוהבים אתכם. משפחת השלדגיים |
Skill Oneשלדי
|
Skill Twoיושב על הגדר
|
Skill Threeבוקר טוב
|